Únor 2016

Co se děje?

6. února 2016 v 19:30 | Fibian
Kam zmizely články? Kam jsem zmizela já?

Pryč. Proč?
Zdá se mi, že se nikam nemůžu posunout. I přesto, že jsem napsala článků celkem málo, tak se pět z nich dostalo na titulku. To byla skoro polovina.
No a? říkáte si...
Jsem moc vděčná za přízeň a kladné ohlasy. Ale tady na Blog.cz mě nic nečeká... Tedy myslím žádnej džob. Možná nepíšu dost suprácky, možná je to něco jiného. Kdo ví. A jdu právě zjistit, co je tou příčinou. Proto jdu pryč.

Stěhuju se na tolik proklínaný blogspot. A články jsem si vzala s sebou.
Možná, že se tam ztratím, je tam přece tolik dobrých lidí. Uvidím, posléze poreferuju.
Tady pro mě není místo. Jako rozjezd to tu bylo dobrý, ale já to nechci dělat jen pro radost, chci to dělat sobecky pro prachy prestiž.

Omlouvám se, že to říkám, ale mám trošičku pocit, že je to tu neobjektivní, co se týče propagace blogů. A tím nechci říct, že si myslím, že jsem boží a všichni mi křivdí, to ani v nejmenším. Možná, že fakt nejsem dost zajímavej bloger. Na blogspotu není taková komunita jako tady, je tam mnohem těžší se prosadit... Když se jim nelíbím dost tady, jak se můžu prosadit tam? Prostě to naivně zkusím.
Nehodím se sem. Mám pocit, že pokud tu neukážu fotenku svého ksichtíku a nebudu psát pikanterie ze svého života, tak si ani neškrtnu.
A takový typ blogera já nejsem.
Chci psát vtipný kousavý články, chci psát taky hudební recenze, a, světe div se / věřte nevěřte, chci mít taky blog o módě (to jste nečekali, co? Jo, "dělám" do módy. Tak přece ten ksichtík chci ukazovat! Ach, jak dekadentně narcistní.)

Tak se tu mějte.
Pak vám řeknu adresu nového blogu.
Žijte blaze!

Fibian